Regulamin

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy Konstruktor market ogólnobudowlany  prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową.

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie Konstruktor są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych Konstruktor są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub na życzenie faktury VAT.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą  firm kurierskich,  Poczty Polskiej lub własnym transportem. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy po wcześniejszym ustaleniu ceny i dostawy.

6. Możliwe są następujące formy płatności:

– Za pobraniem – gotówką kurierowi lub na poczcie przy odbiorze towaru.

– Przelewem – po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym magazynie, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, towar jest pakowany i wysyłany.
7. Czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. W przypadku płatności przelewem powyższy termin może wydłużyć się o czas realizacji przelewu.

8. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni, firmą kurierską – zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu. Konstruktor  nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez firmy kurierskie z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

9. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski.